Добре дошли - Форуми на Българите в Кипър

[ Нови постове · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 1 от 10123910»
Форуми на Българите в Кипър » Кипър » Представяне » Добре дошли (Да видим ,кой - кой е :))
Добре дошли
DimitrovДата: Вторник, 01.03.2011, 22:58 | Съобщение # 1
Сержант
Група: Потребители
Съобщения: 20
Статус:Offline
Адриан Димитров - 22 ,Кипър - Лимассол.В Кипър съм от няколко лета ,предимно сезонно.Работил съм като сервитьор,барман,помощник кухня.Надявам се тази година да е като спасител.В България съм работил като консултант в Техномаркет,Офис асистент,системен администратор,политически сътрудник (и до момента).Специалист съм по електронно-изчислителна техника ,в момента следвам Предприемачество и Мениджмънт в туризма.
Интереси - политика,автомобили,огнестрелни оръжия,авиомоделизъми др.Ще се радвам да бъда полезен с каквото мога.За сега - това от мен smile

Боже ,дай ми търпение ,защото ако ми дадеш сила ,ще ги избия всичките!

dimi69Дата: Четвъртък, 03.03.2011, 15:54 | Съобщение # 2
Сержант
Съобщения: 25
Димитър Димитров - 36г. Лимасол, от една година съм тук работих Адамс хотел Агия Напа, сега съм в Лимасол - www.cinnabon.com, иначе - компютри, предпечат, харесвам - оффроуд, планини, ски, катерене с две думи всякакви щуротии:). С каквото мога ще помагам - mitkov75@gmail.com дори за по една бира пишете biggrin

uricatoliДата: Четвъртък, 03.03.2011, 20:05 | Съобщение # 3
Лейтенант
Група: Проверени
Съобщения: 72
Здравейте.. Днес се регистрирах и аз.. Казвам се Мартин Петров.. на 24 съм.. След седмица пристигам в Ларнака.. Сестра ми е от година там.. Иначе за мен накратко: занимавам се любителски с електроника и компютри, ремонтирам телефони.. компютри.. хобито са ми автомобилите.. особенно съм запознат с БМВ моделите.. Дипломиран масажист съм.. с около година стаж.. в Медицински кабинет а не студио за красота.. така че мога да помагам с проблеми в кръста, рамената, разтеглени връзки и т.н.. Надявам се да се запозная с интересни и точни хора в Кипър..

Искам да благодаря на Адриан Димитров, който наистина ми помогна с доста информация за Кипър..

shanel4eДата: Понеделник, 14.03.2011, 22:39 | Съобщение # 4
Частен
Съобщения: 17
Айде и аз да се представя smile казвам се Жана,на 26г. в Лефкосия съм,семейна с дете.В Кипър сме от няколко месеца със съпруга ми,той работи,а аз все още търся работа.Иначе сме от Русе,карам магистратура в Свищов и май това е най-интересното :)) Ще се радвам да се запознаем със всички,които пожелаят!

MapTuHДата: Вторник, 15.03.2011, 12:00 | Съобщение # 5
Лейтенант
Съобщения: 68
Здравейте и от мен.
Аз съм Мартин, 26г. - от седмица съм в Никозия и в момента търся работа.
Работех в сферата на телекомуникациите и информационните технологии в Български мобилен оператор.
И аз, както Шанелчето, ще се радвам да се видя с вас!

Το τηλέφωνο μου είναι: 96301993

Мартинес

Съобщение редактирано от MapTuH - Вторник, 15.03.2011, 12:37

hekliДата: Вторник, 15.03.2011, 15:36 | Съобщение # 6
Лейтенант
Съобщения: 42
Светослав Иванов - 26 години, женен с едно дете. В момента съм в родния си град Козлодуй. Завършил съм педагогика с Български и Френски, скоро ще взема и диплом за готварство. Работя като ИТ администратор в едно от училищата в Козлодуй от 2,5 години. Реших да пробвам работа в Кипър защото не съм доволен от живота в България. Началото на април заминавам за Лимасол при един приятел като за начало. Надявам се всичко да потръгне, да успея с начинанието си и да си прибера семейството при мен, защото много си ги обичкам smile

Съобщение редактирано от hekli - Вторник, 15.03.2011, 15:38

shanel4eДата: Сряда, 16.03.2011, 08:44 | Съобщение # 7
Частен
Quote (hekli)
Светослав Иванов - 26 години, женен с едно дете.

Бъди сигурен в себе си и ще успееш,а колкото до семейството въпрос на време е да дойдат и те при теб!!!

moreliqДата: Сряда, 16.03.2011, 10:47 | Съобщение # 8
Частен
Съобщения: 18
Здравейте и от мен smile
Аз съм Яница Хаджийска (скоро ще бъда Георгиева). На 22 съм. Живея в Лимасол с годеника си. От януари съм отново тук в Кипър, но за момента не работя. Миналата година работих в мега бет (като нашенското еврофутбол) и съм доволна, пробвах и като сервитьорка, но мъжа негодува. Иначе аз обичам спорта (тичам всяка сутрин с кучето)гледам мачове и играя тенис . Обичам да се забавлявам със семейството и обичам разходките и пикниците. Бих се радвала да се запознаем и да общуваме, може и да изпием по някое питие с някого smile

Аз просто искам да те докосвам, когато сънуваш, да те целувам, когато се събуждаш и да правим любов през цялото останало време, а то да е вечността.

shanel4eДата: Сряда, 16.03.2011, 11:18 | Съобщение # 9
Частен
Хей,ние се заформихме голяма групичка beer beer Хубаво ще е наистина да се запознаем и да си помагаме с каквото можем....пък било то и дори за едно кафе specool

hekliДата: Сряда, 16.03.2011, 11:38 | Съобщение # 10
Лейтенант
Съобщения: 42
Напълно съгласен съм с вас! Където и да сме, трябва да се подкрепяме! smile

Форуми на Българите в Кипър » Кипър » Представяне » Добре дошли (Да видим ,кой - кой е :))
Страница 1 от 10123910»
Търси:

Реклама

Cyprus Обявите не носи отговорност за публикувано от потребителите съдържание, включително за всички форуми, обяви, игри, тестове, видео, музика и друга информация.

За реклама | Контакт